Periyodik Araç Bakımı

Euromaster'da orijinal ekipman onaylı periyodik araç bakımı ve ücretsiz check-up fırsatını kaçırmayın!

 

Detaylı bilgi ve randevu almak için linke tıklayın.

 

*Belirtilen fiyat Opel Corsa 1.4i 16V segment araçlar için geçerlidir. Siz de araç marka/model bilgilerinizi girerek size en yakın Euromaster Servis Noktasına fiyatlandırma talebi gönderin, uzmanlarımız sizi arasın. Fiyatlandırma talebi göndermek için linke tıklayın.

 

 

Üstelik 2 yıl işçilik ve yedek parça garantisiyle!

 

Aracınızın marka ve modeli ne olursa olsun, Euromaster'da 2 yıl yedek parça ve işçilik garantisiyle sunulan periyodik araç bakımı sayesinde yola güvenle devam edersiniz. Euromaster'ın orijinal ekipman onaylı Bosch yedek parça ve Mobil motor yağları güvencesiyle sunduğu periyodik araç bakımı, aracınızın yıllık ve kilometre bakımlarını kapsar. 

 

Periyodik araç bakımı kapsamında yapılan kontroller ve işlemleri periyodik bakım tablosundan kontrol edebilirsiniz.

 

Periyodik araç bakımı ne işe yarar? 

 

Yeni nesil araçlar her ne kadar en son teknolojilerle ve en kaliteli malzemelerle üretiliyor olsa da, aracınızı oluşturan parçaların da bir ömrü vardır. Aracınızın üretiminde kullanılan parçalar zamanla etkisini yitirir. Bu yüzden marka veya modeli ne olursa olsun her araç düzenli bakıma ihtiyaç duyar. Aracınızda bu tür sorunların olup olmadığını görebilmek için öncelikle kontrol edilmesi ve gerekirse aşınan veya etkisini yitiren parçaların yenilenmesi gerekir.

 

 

Düzenli kontrol ve bakımlar yapılmazsa aracınızın vereceği tepkilerden de bir sorun olduğunu anlayabilirsiniz fakat beklenmedik arıza ve kaza riski, bakımı ve kontrolleri düzenli yapılmayan araçlarda oldukça yüksektir. Periyodik araç bakımı beklenmedik arıza ve kaza risklerini en aza indirirken, aracınızın daha etkili çalışmasını sağlayarak yakıt tüketimini de azaltır. Bu sayede hem yola güvenle devam eder, hem de bütçenize zarar vermemiş olursunuz. 

 

 

Periyodik araç bakımı yapılmazsa ne olur? 

 

Büyük bütçeler ayırarak aldığınız aracınızın periyodik bakımları yapılmadığı zaman bütçenize, sürüş güvenliği ve sürüş konforuna olumsuz etkileri vardır.

 

 

 

 

*Belirtilen fiyat sadece kampanyaya katılan Euromaster Servis Noktalarında geçerlidir ve Opel Corsa 1.4i 16V segment araçlar için geçerli olup, fiyatlara KDV dahildir. Araç marka/model bilgilerinizi girerek size en yakın Euromaster Servis Noktasına fiyatlandırma talebi gönderin, uzmanlarımız sizi arasın. Fiyatlandırma talebi göndermek için linke tıklayın.

 

Kampanya 1 Ocak 2018 - 31 Aralık 2018 tarihleri arasında geçerlidir.