HAKKIMIZDA

Süngüroğlu

     1988 yılında Zonguldak merkezde GÜLSEN SÜNGER ismiyle kurulan şirketimiz 1996 yılında Süngüroğlu Kardeşler Taah. Tic. Paz. Ltd. Şti. ismini almış, çağın gereklerini yerine getirerek atılımlarını yapmış ve bugün 3 şubesiyle bölge halkının gereksinimlerini, şirket değerleri doğrultusunda kalite politikasından taviz vermeden karşılamayı kendine misyon edinmiştir.

KALİTE YÖNETİM SİSTEMLERİ

     Amacımız; müşterilerimiz, çalışanlarımız, tedarikçilerimiz, hissedarlarımız, çevre ve toplum için çalışmalarımızı en etkin ve verimli şekilde sürdürmek, sürekli iyileştirme faaliyetlerini gerçekleştirerek rekabet avantajı elde etmek ve vizyonumuza ulaşmaktır.


VİZYONUMUZ

MİSYONUMUZ

     Faaliyette Bulunduğumuz Sektörlerde; Bireye ve Topluma Saygılı, Hukuka, Ekonomik ve Ahlaki İlkelere Bağlı, Sağlık, Emniyet ve Çevreye Duyarlı Olarak, Müşterilerimizin ve Çalışanlarımızın Beklentilerini En Üst Seviyede Karşılamak.


DEĞERLERİMİZ

KALİTE POLİTİKAMIZ

     Faaliyette bulunduğumuz tüm alanlarda, tam müşteri memnuniyetini sağlamaya ve müşterilerimizin beklentilerini karşılamaya yönelik kaynaklarımızı etkin yönetmeyi,

     Hizmet kalitemizin sürekli iyileştirilmesi amacıyla tüm çalışanlarımızın gelişimini ve katılımını desteklemeyi,

     Şirketimiz Değerlerine, çevreye ve topluma saygı bilinci içerisinde ülke ekonomisine katkıda bulunmayı,

     Taahhüt ediyoruz.